Písnice 1996

Charakteristika domu
Podkrovní dům v zástavbě rodinných domů. V přízemí je obytná část, WC, garáž a terasa, v podkroví koupelna, dvě ložnice, pracovna, šatna.
Pozemek
Rovinný ve tvaru obdélníka, plocha 134 m2.
Popis domu
Dům je postaven na místě odstraněného stavení se stejným půdorysným tvarem. Obvodové zdivo je z termoizolačních cihel, krov je dřevěný. Strop je keramický s ocelovými profily. Vytápění je teplovodními radiátory, zdrojem tepla je kotel na zemní plyn umístěný v podkroví. Přístup do patra je buď hlavním dřevěným schodištěm nebo točitými schody spojujícími obytnou část a pracovnu.
Výměry
Zastavěná plocha domu je 78 m2, podlahová plocha je 120 m2, z toho obytná plocha je 70 m2.
Foto
Foto
 

Uvedené ukázky a stručný popis rodinných domů v žádném případě nejsou katalogem typových projektů. Právě naopak. Jsou dokladem toho, že každé řešení domu je založeno na individuálních požadavcích investora a jedinečnosti prostředí, v němž je dům umístěn. Ze stejného důvodu nejsou uváděny stavební náklady. Podobně vypadající domy mohou mít značně odlišnou cenu, vzhledem k různé volbě materiálů a vnitřního vybavení.

Domy jsou pro přehlednost uvedeny pod názvem lokality, ve které jsou umístěny, letopočet znamená rok uvedení do provozu.


Realizované projekty


Kontakt

Ing. Jiří Tománek – IVP SERVIS
Ke Koupališti 32/6, 182 00 Praha 8
IČO 15902714
Tel.: 242 486 313
Mobil: +420 603 725 350
E-mail: jtomanek@post.cz