Penzion Boží Dar 2014

Charakteristika domu
Předmětem projektu je kompletní rekonstrukce vnitřních prostor a instalací třípodlažního rekreačního objektu v centru města. Součástí stavebních úprav je úprava krovu a provedení nové krytiny objektu.
Pozemek
Rovinný ve tvaru obdélníka, plocha je 414 m2.
Popis domu
Obvodové zdivo hlavní stavby je původní cihelné, původní přístavba je odstraněna a provedena nově. V ubytovací části je provedena kompletní výměna příček a vestavba koupelen. Stropy jsou původní dřevěné, nová je skladba podlah. Strop podkroví je tvořen konstrukcí krovu. Krov je dřevěný, krytina je plechová. Vytápění je teplovodní, zdrojem tepla je plynový kotel s doplněním solárními kolektory.
Výměry
Zastavěná plocha objektu je 414 m2, podlahová plocha je 812 m2, z toho plocha ubytovacích pokojů je 303 m2. Obestavěný prostor je 3893 m3.
Foto
Foto
Foto
 

Uvedené ukázky a stručný popis rodinných domů v žádném případě nejsou katalogem typových projektů. Právě naopak. Jsou dokladem toho, že každé řešení domu je založeno na individuálních požadavcích investora a jedinečnosti prostředí, v němž je dům umístěn. Ze stejného důvodu nejsou uváděny stavební náklady. Podobně vypadající domy mohou mít značně odlišnou cenu, vzhledem k různé volbě materiálů a vnitřního vybavení.

Domy jsou pro přehlednost uvedeny pod názvem lokality, ve které jsou umístěny, letopočet znamená rok uvedení do provozu.


Realizované projekty


Kontakt

Ing. Jiří Tománek – IVP SERVIS
Ke Koupališti 32/6, 182 00 Praha 8
IČO 15902714
Tel.: 242 486 313
Mobil: +420 603 725 350
E-mail: jtomanek@post.cz